Kontakt

Chcete-li nás kontaktovat, můžete využít následujících možností:

  • Telefonicky: Zavolejte nám na naše telefonní číslo +420 778 066 682, které je k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.
  • E-mailově: Napište nám e-mail (info@pavec-elektro.cz) s vašimi dotazy nebo žádostmi na naši e-mailovou adresu, kterou rovněž najdete na naší webové stránce. Snažíme se odpovědět co nejdříve.
  • Online formulář: Můžete také použít náš online formulář na naší webové stránce. Vyplňte potřebné informace a napište svou zprávu. Odpovíme vám co nejdříve.

Doufáme, že vám tyto možnosti kontaktu vyhovují. Budeme se snažit vám co nejrychleji odpovědět a pomoci vám s vašimi otázkami. Pavec elektro & ELEKTROPA s.r.o.

Kontaktní údaje:

Ing. Martin Pavec, Ph.D.

IČ: 88756173

tel: +420 778 066 682

email: info@pavec-elektro.cz

kontaktovat pavec elektro

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a proto jsme se snažili vytvořit co nejjednodušší a nejintuitivnější způsob, jak nás kontaktovat. Věříme, že prostřednictvím online formuláře se nám to podařilo. Nemusíte se starat o to, jestli vyplňujete správné kontaktní údaje, protože formulář automaticky vyžaduje všechny potřebné informace. Tím ušetříte čas a zároveň nám poskytnete veškeré potřebné informace k rychlému a efektivnímu řešení vašeho dotazu.

Online formulář: